CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Zakres prac firmy obejmuje zarówno małe projekty, jak i dokumentacje wielomilionowych inwestycji. Oferujemy sporządzanie wielobranżowych dokumentacji projektowych budowlanych i wykonawczych wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

PROJEKTOWANIE BUDYNKÓW MIESZKALNYCH
Projekty domów mieszkalnych jedno i wielorodzinnych. Projekty indywidualne, rozbudowy i przebudowy budynków istniejących oraz adaptacje projektów typowych. Domy tradycyjne i nowoczesne.
KOSZTORYSOWANIE
Wykonujemy szacunkowe kalkulacje kosztów budowy, kosztorysy inwestorskie oraz ofertowe. Doradzamy w zakresie optymalizacji kosztów inwestycji.
PROJEKTY OBIEKTÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ
Projektujemy dla prywatnych inwestorów oraz jednostek samorządu terytorialnego. Obiekty oświaty, służby zdrowia, sportowe, przemysłowe.
GRAFIKA
Na każdym etapie projektu wykonujemy dokumentacje w 2D i wizualizacje 3D.
PROJEKTY ZAGOSPODAROWANIA TERENU
Rewitalizacje, projekty parków, skwerów, boisk, placów zabaw.
DORADZTWO
Doradzamy w poszukiwaniu terenów i obiektów pod inwestycje.

Nasz zespół

Założycielem i właścicielem firmy jest Kamila Buczyńska, absolwentka Architektury i Urbanistyki Politechniki Lubelskiej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Osoba kreatywna, otwarta na nowe technologie i rozwiązania. Główny projektant w zakresie architektury, koordynator projektów wielobranżowych. Firma współpracuje z szeregiem sprawdzonych specjalistów z branży konstrukcyjno- budowlanej, elektrycznej, sanitarnej oraz drogowej.

Kamila Buczyńska

Kamila Buczyńska

CEO